Zespół Dietetyków Przestrzeni Dietetycznej

Poznaj nas, przeczytaj w czym się specjalizujemy i znajdź odpowiedniego specjalistę żywieniowego dla Siebie.

Anna Giesa-Tulej Dietetyk Kliniczny i Psychodietetyk dzieci i dorosłych - pomogę Ci poprawić nawyki żywieniowe

mgr Anna Giesa-Tulej

Dietetyk kliniczny, specjalista psychodietetyki

Dzień dobry, cieszę się że tutaj jesteś. Mam na imię Ania jestem dietetykiem klinicznym oraz specjalistą psychodietetyki. Ukończyłam studia „Żywienie Człowieka i Dietetykę“ na wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu oraz studia podyplomowe z psychodietetyki na SWPS we Wrocławiu. Każdego dnia zgłębiam tajemnice ludzkiego organizmu poszerzając wiedzę w tej dziedzinie. Prowadziłam badania na pacjentach z chorobami sercowo-naczyniowymi oraz badałam ‘jak stres wpływa na nasze wybory żywieniowe’. Dzięki nim utwierdziłam się tylko w przekonaniu, że to co jemy ma bezpośredni wpływ na nasz organizm.

Zapraszam Cię do zapisywania się na wizyty stacjonarne We Wrocławiu oraz w Opolu, wizyty online gdziekolwiek jesteś. Możesz również specjalnie przygotowane przeze mnie gotowe jadłospisy pod konkretne jednostki chorobowe. Chcesz dowiedzieć się więcej, napisz do mnie. Pamiętaj, że to Ty dokonujesz wyboru. Nic nie musisz i wszystko możesz. Możesz zrealizować swój Cel.

Prawidłowe odżywianie to szansa na dobre zdrowie, lepsze samopoczucie, odpowiednią masę ciała. Dla Nas, to pewność siebie, to lepszy sen, to życie w harmonii ze sobą i swoim ciałem. Poprzez indywidualne podejście, zmieniasz nie tylko odżywianie, ale i sposób myślenia. Uwzględniam stan zdrowia, wsłuchuję się w potrzeby i dopasowuję do Twojego stylu życia. Specjalizacja przez którą poszerzyłam wiedzę w zakresie psychodietetyki, pozwala nauczyć moich podopiecznych, że nasza świadomość i przekonanie mogą wpływać na odczuwany głód i sytość, a każda zmiana zaczyna się od zmiany myślenia.

mgr Pamela Gałka

Dietetyk kliniczny, psychodietetyk

Wspomagam powrót do zdrowia kompleksowo – dietetycznie, psychodietetycznie, z nutką ziołolecznictwa. Wierzę, że takie podejście przynosi najlepsze rezultaty.

Ukończyłam studia magisterskie z dietetyki klinicznej na Uniwersytecie Medycznym, studia podyplomowe z psychodietetyki i kurs z towaroznawstwa zielarskiego.

Wciąż zgłębiam wiedzę na temat różnych czynników składających się na nasze zdrowie, takich jak: sposób odżywiania, aktywność fizyczna, sen, poziom stresu, geny, psychika i emocje.

Traktuję każdego indywidualnie, ze zrozumieniem i empatią, umiem słuchać i na podstawie tego dobieram metody działania. Staram się szukać przyczyn chorób lub problemów z odchudzaniem, aby temu skutecznie zaradzić. Wspieram w zachowaniu motywacji do działania, wydobywam potencjał do zmiany, który każdy w sobie nosi :). Pomagam wdrożyć prawidłowe nawyki żywieniowe na stałe i dbam o zdrową relację z jedzeniem.

Zajmuję się dietoterapią w odchudzaniu, insulinooporności, zespole metabolicznym (cukrzyca, nadciśnienie, dyslipidemia), w dolegliwościach układu pokarmowego (refluks, wrzody, IBS, SIBO, biegunki, zaparcia), w zaburzeniach hormonalnych (PCOS, FHA), niedoczynności tarczycy, problemach skórnych i w chorobach autoimmunologicznych (cukrzyca typu 1, Hashimoto).

Certyfikowany dietetyk dobre opinie znanylekarz