Zespół Przestrzeni Dietetycznej

Poznaj nas, przeczytaj w czym się specjalizujemy i znajdź odpowiedniego specjalistę żywieniowego dla Siebie.

Anna Giesa-Tulej Dietetyk Kliniczny i Psychodietetyk dzieci i dorosłych - pomogę Ci poprawić nawyki żywieniowe

mgr Anna Giesa-Tulej

Dietetyk kliniczny, specjalista psychodietetyki

Dzień dobry, cieszę się że tutaj jesteś. Mam na imię Ania jestem dietetykiem klinicznym oraz specjalistą psychodietetyki. Ukończyłam studia „Żywienie Człowieka i Dietetykę“ na wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu oraz studia podyplomowe z psychodietetyki na SWPS we Wrocławiu. Każdego dnia zgłębiam tajemnice ludzkiego organizmu poszerzając wiedzę w tej dziedzinie. Prowadziłam badania na pacjentach z chorobami sercowo-naczyniowymi oraz badałam ‘jak stres wpływa na nasze wybory żywieniowe’. Dzięki nim utwierdziłam się tylko w przekonaniu, że to co jemy ma bezpośredni wpływ na nasz organizm.

Zapraszam Cię do zapisywania się na wizyty stacjonarne We Wrocławiu oraz w Opolu, wizyty online gdziekolwiek jesteś. Możesz również specjalnie przygotowane przeze mnie gotowe jadłospisy pod konkretne jednostki chorobowe. Chcesz dowiedzieć się więcej, napisz do mnie. Pamiętaj, że to Ty dokonujesz wyboru. Nic nie musisz i wszystko możesz. Możesz zrealizować swój Cel.

Prawidłowe odżywianie to szansa na dobre zdrowie, lepsze samopoczucie, odpowiednią masę ciała. Dla Nas, to pewność siebie, to lepszy sen, to życie w harmonii ze sobą i swoim ciałem. Poprzez indywidualne podejście, zmieniasz nie tylko odżywianie, ale i sposób myślenia. Uwzględniam stan zdrowia, wsłuchuję się w potrzeby i dopasowuję do Twojego stylu życia. Specjalizacja przez którą poszerzyłam wiedzę w zakresie psychodietetyki, pozwala nauczyć moich podopiecznych, że nasza świadomość i przekonanie mogą wpływać na odczuwany głód i sytość, a każda zmiana zaczyna się od zmiany myślenia.

mgr Milena Olejnik

Fizjoterapeuta, fizjomila.pl

Moim celem jest pomóc Ci zdobywać Twoje cele lub po prostu cieszyć się życiem.

Pacjenci najbardziej doceniają mnie za otwartość, empatię, zaangażowanie oraz skuteczność

Przez ostatnie lata mojej pracy dokładnie zgłębiam techniki rozluźniania tkanek miękkich. To pozwoliło mi na wyspecjalizowanie się w zwalczaniu Twoich problemów. Pomagam pracownikom biurowym pozbyć się bólu karku, nawet jeśli natłok obowiązków nie pozwala na systematyczne ćwiczenia. Z powodzeniem prowadzę rehabilitację pacjentów z dyskopatią, nawet jeśli wszyscy straszą ich operacją. Najbardziej fascynuje mnie praca z przewlekłymi bólami kręgosłupa, w których oprócz klasycznego podłoża przeciążeniowego obserwuję także sporą korelację ze stresem. Z ogromnym zaangażowaniem podejmuję również współpracę ze sportowcami, których kontuzja wykluczyła z treningów.

Moje metody pracy cechuje współczesność, indywidualność, całościowe spojrzenie oraz przyjemność w odbiorze pacjenta. Moim celem jest pomóc Ci zdobywać Twoje cele lub po prostu cieszyć się życiem. Pacjenci najbardziej doceniają mnie za otwartość, sympatię, zaangażowanie oraz skutecznoć


Certyfikowany dietetyk dobre opinie znanylekarz